Berr Mobilya

Berr Mobilya

Modoko Mobilyacılar Sitesi 3. Cad. No: 223 Yukarı Dudullu Ümraniye İstanbul, Türkiye

+90 216 313 37 59
+90 216 313 37 59
info@berrmobilya.com
https://berrmobilya.com/tr

Ürünlerimizi tasarlarken, sizlerin kalite beklentisini karşılamak adına malzemenin en kalitelisini kullanıyor, en küçük detaya kadar özen gösteriyoruz. üretim kalitesi ve teknik servis hizmetlerinde dünya Standartlarının da Üzerine Çıkmayı hedefliyoruz.Garanti kapsamındaki tüm ürünlerde ücretsiz servis ve bakım hizmeti vermekteyiz.Garanti süremiz sona erdikten sonra bile, servis ve bakım hizmetimizi sunarak müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

1999 Yılında Kurulan “BERR DESIGN” Firmamız Kurulduğu Günden İtibaren Bugüne, Değerlerimizden Hiçbir Ödün Vermeden, Hergün Kendimizi Daha Fazla Geliştirerek, Dünya Çapında Bir Mobilya Firması Olma Yolunda İlerlemeye Devam Ediyoruz.

18 Yıldır Yüksek Kalitede Mobilya Mimarisini Üreten Firmamız, Sektörün Öncü ve Takip Edilen Bir Firması Olarak Hizmet Vermeye Devam Ediyor.Dünya Mobilya Trendlerini Yansıtan Özgün Koleksiyonlar ile Mobilya Sektörünün Aykırı Sesi Olmayı Her Zaman Başaran Firmamız, Yenilikçi Çizgisiyle Sadece Müşterilerimizin Değil, Sektörün de Takdirini Kazanmış Bulunuyor.Dünya Çapında Bir Marka Olma Hedefinde, Müşterilerimizi Her Daim Memnun Etmek için İnandığımız Değerler Işığında İlerlemeye Devam Edeceğiz.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Ürünlerimizi Tasarlarken, Sizlerin Kalite Beklentisini Karşılamak Adına Malzemenin En Kalitelisini Kullanıyor, En Küçük Detaya Kadar Özen Gösteriyoruz. Üretim Kalitesi ve Teknik Servis Hizmetlerinde Dünya Standartlarının da Üzerine Çıkmayı Hedefliyoruz. Güvenilirik, Kalite Bilinci ve Sizlerin Memnuniyetinize Verilen Önem, Ödün Veremeyeceğimiz Temel Prensiplerimizdendir.Tasarımda, Üründe, Satış ve Satış Sonrası Hizmetlerimizdeki Kalite Anlayışımız ile Sizleri Memnun Etmek En Önemli İlkelerimizden Birisidir.Her Zevke Uygun, Modern ve Özgün Tasarımlarımız ile “TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri” Standartlarına Uygun Şekilde Üretilen Ürünlerimiz, Sektörün Öncü Markalarından Biri Olmamızı Sağladı.

SATIŞ SONRASI SERVİS

Garanti Kapsamındaki Tüm Ürünlerde Ücretsiz Servis ve Bakım Hizmeti Vermekteyiz. Garanti Süremiz Sona Erdikten Sonra Bile, Servis ve Bakım Hizmetimizi Sunarak Müşterilerimizi Memnun Etmeye Devam Ediyoruz.