Mobilya Firmaları

Abdullah Torun

Mobilya sektöründe 50 yılı aşan Abdullah Torun, klasik mobilya denildiğinde akla gelen ilk markalar arasında yer alır.

Ada Avantgarde

2005 yılında koltuk üretimi ile İnegöl'de kurulan ADA AVANTGARDE firmamız, 2008 yılında koleksiyonlarının tamamlanma amacını kılavuz kabul edinerek,ahşap mobilya üretimini bünyesine katmıştır.

Ali Güler Mobilya

1972 Yılından Bu Yana Siteler Ankara da Sizlere Hizmet Veren Firmamız, Mobilya Söktöründe Hep Öncü Olmayı İlke Edinmiştir...

Aracıkan Mobilya

Aracıkan Koltuk, 1990 yılından beri İnegölde hizmet vermektedir.Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti stratejisi ve ürettiğini satan bir pazarlama anlayışıyla , 5000 m2 kapalı alanda faaliyetini sürdürmektedir.

Asortie

1965 yılından bugüne gelişen engin bir tecrübenin ürünü ile müşterilerine hizmet sağlayan Asortie, kendine özgü çizgisi ile günün moda anlayışına paralel olarak dizayn edilmiş fark edilebilen ürünler tasarlıyor.

BalHome

1976 yılında kurulan Balcı Mobilya (balhome) sektöründe yaptığı farklı yatırımlar, benimsediği kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle kısa sürede sektörde öncü firmalar arasındaki yerini almayı başarmıştır.

Bebishroom

Masko Mobilya Kenti'inde bebek odası. çocuk odası ve genç odası mobilyası satan kaliteli ve özel tasarım ürünleri ile bilinen bir mobilya firması

Benim Odam

emelleri 1996 yılında Bursa'nın İnegöl ilçesinde atılan Bayras Genç Odası, 20 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde ilerleyerek sadece Türkiye'nin değil, Avrupa'nın da alanında başarılı firmalarından biri haline geldi. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum sağlayan ve sürekli gelişim amacını gözeten BenimOdam, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada da yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir genç ve dinamik bir marka.

Berr Mobilya

Ürünlerimizi tasarlarken, sizlerin kalite beklentisini karşılamak adına malzemenin en kalitelisini kullanıyor, en küçük detaya kadar özen gösteriyoruz. üretim kalitesi ve teknik servis hizmetlerinde dünya Standartlarının da Üzerine Çıkmayı hedefliyoruz.Garanti kapsamındaki tüm ürünlerde ücretsiz servis ve bakım hizmeti vermekteyiz.Garanti süremiz sona erdikten sonra bile, servis ve bakım hizmetimizi sunarak müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

Boss Home

Firmamız 1993 yılında Candemir YILMAZ tarafından kurulmuş olup kalitesini ve hizmet anlayışını sürekli geliştirerek bugüne gelmiştir

Buka

Giydirilebilir koltuk ve koltuk kılıfı üretimi yapan Buka, ismini de Bukalemun'dan almıştır.Koltuklarınızdan sıkıldığınızda koltuk takımını yenilemek yerine, dilediğiniz renk ve desende kılıfını yenileyebilirsiniz.

Caploonba

Orpak Mobilya A.Ş. 1983 yılında İzmir’de bir atölye de faaliyetlerine başlamış ve kısa zamanda farklı mobilya üretimleri yaparak sektöründe büyüyen bir marka olmayı başarmıştır.

Casa Mobilya

Casa Mobilya ürün çeşitliliği ve tasarımlarındaki farklılıklarla ön plana çıkan mobilya firmalarından biridir. Tamamen müşterilerinin kalite,zevk ve konforunu zirvede tutmayı amaç edinmiş,ve bunun için tüm ayrıntıları düşünen bir firma olma özelliğine sahiptir.

Çetin Süvarioğlu Moıbilya

Kuruldugu günden bu yana kaliteyi ve güveni esas alan şirketimiz her geçen gün büyüyerek hizmette kalite ve güven esasına dayanarak büyümeyi hedeflemektedir.

Çilek Genç Odası

çilek mobilya amacını bir alanda uzmanlaşarak, her anlamda fark yaratmak olarak belirledi.

Elizan Life Mobilya

Country ve Avangard tarzda salon mobilyaları üreten kayseri firmasıdır.

EVGÖR MOBİLYA

Mobilya sektöründe uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma” vizyonu ile 2004 yılında kurulan EVGÖR, yaptığı yatırımlar ve uyguladığı başarılı stratejiler ile alanında sayılı firmalardan biri haline gelmiştir.

Havuç Genç Odası

Havuç genç odası firmasına gelirken odanızın ölçülerini belirtmeniz durumunda 3D modelleme yöntemiyle ürün üretilmeden odanızdaymış gibi görün beğenmezseniz değiştirin. Havuç genç odası firması satış sonrası hizmetleri de müşteri memnuniyetine odaklıdır. Satış sonrası taşınmanız gerektiğinde ürün deformasyona uğramamasına yardımcı olmak amacıyla profesyonel ekibiyle demonte ve monte işlemlerinde dilerseniz yanınızda olacaktır.

HighLight Aydınlatma

Yapmış olduğu yatırım ve öncülüklerle, sektördeki amatör yapıyı değiştiren lokomotif bir firma olan Highlight, aydınlatma sektöründe 1979 yılında Candaş Avize adıyla faaliyet göstermeye başlamıştır.

ikea

Sloganından da anlaşıldığı gibi ikea evinizin her şeyi. Eviniz için gerekli tüm mobilya ve aksesuar adına aradığınız her şeyi ikea mağazalarında bulabilirsiniz.

Mobilya Firmaları Listesi

Türkiye genelinde kaliteli mobilya firmalarını bu sayfada görebilir ve bu firmaların detay sayfalarında firma ürünlerini inceleyebilirsiniz.
Ayrıca firma iletişim bilgileri, şubeleri, mağaza görselleri gibi firmaya ait birçok bilgiyede mobilya rehberi firmalar sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Mobilya Rehberi portalımızda sadece kaliteli mobilya firmaları yer aldığından içiniz rahat bir şekilde sitemizdeki firma ve ürünlerini inceleyebilirsiniz.