Hayal Yatak Odası

Hayal Yatak Odası
Hayal Yatak Odası
Hayal Yatak Odası
Hayal Yatak Odası

Hayal Yatak Odası

Muhteşem bir tasarım ve görünüşe sahip " Hayal klasik yatak odası takımı "

Hayal yatak odası, günün tüm yorgunluğunun atılacağı yer olmasının bilinci ile klasik yatak odası sınıfı içerisinde tüm ayrıntılar düşünülerek ve işlevselliğin arttırılması adına özel olarak tasarlanmıştır.

İki adet üç çekmeceli komidin, bir adet yuvarlak yatak, bir adet tuvalet masası, bir adet tuvalet koltuğundan oluşan takım içeriği parlak siyahın zarafetinin yanında altın sarısı ayaklar ve çekmeceler ile detaylandırılarak ağır ve özel bir görüntü kazandırılmıştır. Komple pamuk ile doldurularak dikilmiş olan özel yatak başlığı sayesinde takım içerisinde oluşan bütünlük, yaşam alanına olan aitlik hissini ortaya koymuştur.

Takım, insan sağlığına zararlı olmayan birinci sınıf kaliteli malzemeden üretilmiş olup, farklı model ve seçenekleri Asortie ile bulabilirsiniz.

Form Yükleniyor...

Yatak odasında gösteriş ve rahatlığı bir arada yakalamak istiyorsanız, bu takım tam size göre...Komple kapitone ile döşenmiş ihtişamlı yatak başlığı ve yuvarlak yatağı ile dikkat çeken Hayal Yatak Odası takımınnda iki adet komodin ve tuvalet masası bulunuyor. Parlak zemin üzerine altın varak ile zenginleştirilen yatak odası

Son Blog Yazıları

Tüm Blog Yazıları